ENCO group – energetické stavby a energetický audit

Energetický posudek, energetický štítek a průkaz PENB

Potřebujete technické poradenství v energetice a jejich stavbách? Využijte naše profesionální služby. Provádíme energetické audity, zajišťujeme průkazy energetické náročnosti - energetické štítky. Dodáváme transformátory VN/NN, trafostanice a realizujeme kontrolu a údržbu energetických zařízení.

  • tř. Kosmonautů 989/8
  • Olomouc - Hodolany
  • 779 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

ENERGETICKÝ AUDIT

Nabízíme zpracování energetického auditu ve smyslu zákona č.406/2000 Sb. a vyhlášky MPO č. 480/2012 Sb.

ENERGETICKÝ POSUDEK

Nabízíme zpracování energetického posudku ve smyslu zákona č.406/2000 Sb. a vyhlášky MPO č. 480/2012 Sb.

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV (PENB - energetický štítek)

Nabízíme zpracování průkazu energetické náročnosti budov (PENB, někdy nesprávně označovaného jako energetický štítek). Tento dokument upravuje vyhláška 78/2013 Sb. a je potřeba u novostaveb v rámci stavebního řízení. Dále se podle současné legislativy požaduje u větších změn dokončených staveb a v případě prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

KONTROLY KOTLŮ A KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK

Nabízíme provedení kontrol kotlů a klimatizačních zařízení dle prováděcích vyhlášek k zákonu 406/2000 Sb. o hospodaření s energií (vyhlášky 194/2013 Sb. a 193/2013 Sb.). Tato kontrola však nenahrazuje kontroly a revize prováděné podle jiných právních předpisů.

TEPELNÁ ČERPADLA

Informace v oblasti využití tepelných čerpadel vč. nabídky různých typů tepelných čerpadel, vyhotovíme projekt instalace tepelného čerpadla, společně vybereme optimální řešení a provedeme realizaci a montáž tepelného čerpadla. Komplexní servis zajišťuje elektroinstalační práce včetně revizí a připojení, záruční i pozáruční opravy, měření a vyhodnocování provozních nákladů.

TERMOVIZNÍ MĚŘENÍ

Provádíme měření povrchové teploty těles současně na celém povrchu, odhalíme zjevná i skrytá místa úniku tepla u staveb. Získáte přehlednou technickou zprávu z termovizního měření a to i v elektronické podobě. Vaše snímky budeme pravidelně archivovat a vyhodnocovat. Získáte výkonného pomocníka při diagnostice elektrozáření pod napětím.

PRODEJ ELEKTROMĚRŮ

Nabízíme měřidla pro podružná měření. Jedná se o indukční i statické elektroměry s úředním ověřením. Všechny měřidla vám dodáme za přijatelné ceny. V případě zájmu vám můžeme dodat měřicí zařízení na míru.

ELEKTROMĚROVÉ A PLYNOMĚROVÉ PILÍŘE

Nabízíme možnost dodání a zajištění montáže elektroměrových a plynoměrových rozváděčů a pilířů, které splňují připojovací podmínky pro osazení měřicích zařízení v odběrných místech napojených ze sítí nn ČEZ Distribuce, a.s.. V případě zájmu vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku na montáž dle konkrétních požadavků.

NÁHRADNÍ ZDROJE

Umožníme kompletní dodávky náhradních zdrojů „na klíč“. Zajistíme nestandardní dodávky elektrické energie prostřednictvím mobilních zdrojů energie – motorgenerátorů nebo mobilních distribučních transformoven. Zajistíme dodávky elektřiny na místech odlehlých od distribuční sítě.

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ

Informujeme o racionálním využití elektrické energie. Provádíme předběžné ekonomické propočty spotřeby elektrické energie. Poradíme v oblasti elektrického vytápění, elektrického ohřevu vody, osvětlení, klimatizace a vzduchotechniky, regulace, měření, alternativních zdrojů energie a kogeneračních jednotek. Provádíme servis pro zákazníky, který poskytuje informace o energetické legislativě, bezpečnostních předpisech a možných státních dotacích na ekologické akce.

MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO ZATÍŽENÍ

Realizujeme monitoring hodnot proudu, napětí, teplot a fázových úhlů distribuční sítě pro jejich vyhodnocení na osobním počítači. Poskytujeme denní diagram zatížení, napěťovou nesymetrii, amplitudu a fázi proudu v ochranném vodiči, úbytek napětí a výpadky napětí.Výstupem je protokol – technická zpráva hodnotící vaše energetické zatížení dle výše uvedených hodnot, vč. grafického znázornění.

ENERGETICKÉ STAVBY

Mezi našimi službami nechybí služby zaměřené na energetické stavby. Zajistíme pro vás všechny kroky potřebné k výstavbě nového zařízení vč. vyprojektování a vyřízení stavebního povolení.

PRODEJ, DODÁVKA A MONTÁŽ TRANSFORMÁTORŮ VN/NN

Nabízíme prodej, montáž a výměny distribučních transformátorů VN/NN. Realizujeme opravu a výkup starých zařízení.

ÚDRŽBA ENERGETICKÉHO ZAŘÍZENÍ

Provádíme údržbu energetického zařízení vysokého i nízkého napětí dle řádu preventivní údržby.

PROJEKT A VÝSTAVBA TRAFOSTANICE

Zajišťujeme projekt, výstavbu a údržbu trafostanice včetně povinných revizí. Postaráme se o zařízení na všech napěťových hladinách.

Služby

zobrazit celou nabídku

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.