ENCO group – energetické stavby a energetický audit

Energetický posudek, energetický štítek a průkaz PENB

Zajišťujeme technické poradenství, provádíme energetické audity a zajišťujeme průkazy energetické náročnosti - energetické štítky.

  • Plzeňská 466/359
  • Ostrava - Stará Bělá
  • 724 00
  • mapa

Kontaktní osoby

Hodnocení

*
*
*
*
*
0 hodnocení
Ohodnotit

Více informací

ENERGETICKÝ AUDIT

Nabízíme zpracování energetického auditu ve smyslu zákona č.406/2000Sb. a vyhlášky MPO č. 480/2012 Sb..

ENERGETICKÝ POSUDEK

Nabízíme zpracování energetického posudku ve smyslu zákona č.406/2000Sb. a vyhlášky MPO č. 480/2012 Sb..

PRŮKAZ ENERGETICKÉ NÁROČNOSTI BUDOV (PENB - energetický štítek)

Nabízíme zpracování průkazu energetické náročnosti budov (PENB, někdy nesprávně označované jako energetický štítek). Tento dokument upravuje vyhláška 78/2013 Sb a je potřeba u novostaveb v rámci stavebního řízení, dále se podle současné legislativy požaduje u větších změn dokončených staveb a v případě prodeje nebo pronájmu nemovitosti.

KONTROLY KOTLŮ A KLIMATIZAČNÍCH JEDNOTEK

Nabízíme provedení kontrol kotlů a klimatizačních zařízení dle prováděcích vyhlášek k zákonu 406/200Sb o hospodaření s energií (vyhlášky 194/2013 Sb a 193/2013 Sb). Tato kontrola však nenahrazuje kontroly, revize a pod. prováděné podle jiných právních předpisů.

TEPELNÁ ČERPADLA

Informace v oblasti využití tepelných čerpadel vč. nabídky různých typů tepelných čerpadel, vyhotovíme projekt instalace tepelného čerpadla, společně vybereme optimální řešení a provedeme realizaci a montáž tepelného čerpadla. Komplexní servis zajišťuje elektroinstalační práce včetně revizí a připojení, záruční i pozáruční opravy, měření a vyhodnocování provozních nákladů.

TERMOVIZNÍ MĚŘENÍ

Provádíme měření povrchové teploty těles současně na celém povrchu, odhalíme zjevné i skryté místa úniku tepla u staveb. Získáte přehlednou technickou zprávu z termovizního měření a to i v elektronické podobě. Vaše snímky budeme pravidelně archivovat a vyhodnocovat. Získáte výkonného pomocníka při diagnostice elektrozáření pod napětím.

PRODEJ ELEKTROMĚRŮ

Nabízíme měřidla pro podružná měření. Jedná se jak o indukční, tak statické elektroměry i s úředním ověřením. Všechny měřidla Vám dodáme za přijatelné ceny. V případě zájmu Vám můžeme dodat měřicí zařízení na Vaše přání.

ELEKTROMĚROVÉ A PLYNOMĚROVÉ PILÍŘE

Nabízíme možnost dodání a zajištění montáže elektroměrových a plynoměrových rozváděčů a pilířů, splňujících připojovací podmínky pro osazení měřicích zařízení v odběrných místech napojených ze sítí nn ČEZ Distribuce, a.s.. V případě zájmu Vám zdarma vypracujeme cenovou nabídku na montáž dle Vašich konkrétních požadavků.

NÁHRADNÍ ZDROJE

Umožníme kompletní dodávky náhradních zdrojů „na klíč“. Zajistíme nestandardní dodávky elektrické energie prostřednictvím mobilních zdrojů energie – motorgenerátorů nebo mobilních distribučních transformoven. Zajistíme dodávky elektřiny na místech odlehlých od distribuční sítě.

MĚŘENÍ KOMPENZAČNÍCH KONDENZÁTORŮ

Zbavíme Vás starostí s každoročním zajištěním měření kompenzačního kondenzátoru. Provádíme revizi kondenzátoru pro kompenzaci spotřeby jalové energie transformátoru. V případě poruchy kompenzačního kondenzátoru Vám nabízíme rychlé a komplexní řešení opravy.

ENERGETICKÉ PORADENSTVÍ

Informujeme o racionálním využití elektrické energie. Provádíme předběžné ekonomické propočty spotřeby elektrické energie. Poradíme v oblasti elektrického vytápění, elektrického ohřevu vody, osvětlení, klimatizace a vzduchotechniky, regulace, měření, alternativních zdrojů energie, kogeneračních jednotek. Provádíme servis pro zákazníky, poskytující informace o energetické legislativě, bezpečnostních předpisech, možných státních dotacích na ekologické akce.

MĚŘENÍ ENERGETICKÉHO ZATÍŽENÍ

Realizujeme monitoring hodnot proudu, napětí, teplot a fázových úhlů distribuční sítě pro jejich vyhodnocení na osobním počítači. Poskytujeme denní diagram zatížení, napěťovou nesymetrii, amplitudu a fázi proudu v ochranném vodiči, úbytek napětí a výpadky napětí.Výstupem je protokol – technická zpráva hodnotící Vaše energetické zatížení dle výše uvedených hodnot, vč. grafického znázornění.

ENERGY MANAGEMENT

Zajistíme správu energetického hospodářství prostřednictvím všech uvedených služeb a produktů doplňkových zajišťující úsporu Vašich nákladů na vedení energetického managementu, součástí služby je implementace energetického targetingu.

ENERGETICKÉ STAVBY

Mezi našimi službami nechybí ani služby zaměřené na energetické stavby. Zajistíme pro vás všechny kroky potřebné k výstavbě nového zařízení.

Napište nám

Povinná pole

Vyplněním formuláře souhlasím se zpracováním osobních údajů za účelem zodpovězení mého dotazu. Více informací o zásadách ochrany osobních údajů naleznete zde.